Skip to content

Drink bar w pełnej okazałości

Drink bar w pełnej okazałości

Wyposażenie baru ma ogromne znaczenie jeśli chcemy serwować swoim klientom najlepsze trunki na świecie. Dlatego tak ważne jest to, abyśmy wyselekcjonowali to, co najlepsze czyli szklanki do drinków i kieliszki do koktajlu. Robią one bardzo ważną rzecz, gdyż napitki wyglądają nieskazitelnie i fenomenalnie zarazem. Jeśli mamy w swojej karcie rozmaite koktajle to jest to najlepsza opcja, aby wynaleźć wysokiej jakości szkło na daną okoliczność.

Różnorodne pojemności

Wysokogatunkowe szkło jest przystosowane do tego, aby umieszczać w nich dowolny trunek. Możemy zatem przebierać w szklankach do drinków ( https://sklep.technica.pl/do-koktajlu ) w zależności od tego, jaki ma się w nich znaleźć alkohol oraz ile go użyjemy. To będzie rzutowało na pojemność danych szklanek i wedle tego trzeba je dobierać. Nawiązując do kieliszków do koktajlu wszystko jest tak samo podzielone na kategorie i pojemności. Każdy koktajl to inny kieliszek, wobec czego można cały bar wyposażyć w najprzeróżniejsze rodzaje szkła, które będzie się użytkować przez długi czas. Podawanie w ten sposób rozmaitych drinków i koktajli dla gości będzie czystą przyjemnością.

Rodzaj ma znaczenie

Wyróżnikiem w obu wersjach naczyń są:

  • nóżki lub gruba podstawa;
  • szerokie lub wąskie szyjki;
  • zwężenia i rozszerzenia na górze lub dole;
  • detale ozdobne, np. grawery, tłoczenia, wzory.

Całość to wysoka jakość surowców, które mają tutaj ogromne znaczenie, gdyż rezultatem tego jest odporność na zarysowania a także stłuczenia. Ulubione napoje mogą odtąd mieć swoje przeznaczone do tego naczynia, w których będą reprezentatywne. Porządne wykonanie wychodzi zawsze naprzeciw oczekiwaniom klientów. Do tego dochodzi także właściwa aranżacja stołów i znakomity efekt jest osiągnięty. Wszystko zależy od tego jaki styl chcemy wyznaczyć, takie też szkło powinnyśmy dobrać. Tak dopracowana cała kompozycja z pewnością zachwyci wszystkich.